Лізинг - це вигідно і швидко!

Придбання автомобіля,
не повинно бути складніше, ніж мобільного телефону

Компанія КАР Інвест сповідує саме таку філософію, просуваючи послуги фінансового лізингу для нових і б/в автомобілів ось уже четвертий рік.

Звичайно, автомобіль давно вже не розкіш, проте, до цього дня він залишається предметом мрій багатьох. Компанія КАР Інвест впроваджує на українському ринку Європейську модель, яка надає можливість фінансування запитів клієнтів від найскромніших до luxury сегменту. При цьому умови фінансування компанією залишаються гранично прозорими, простими і зрозумілими.

Основний напрямок діяльності КАР Інвест лізинг автомобілів як нових так і з пробігом. Ми зможемо задовольнити будь-які запити нашого клієнта - від покупки бюджетної «робочої конячки» або сімейного мінівена до втілення найзаповітніших мрій преміум сегменту. При цьому наша компанія надає унікальну можливість отримати гроші під заставу Вашого автомобіля, який Ви можете продовжувати використовувати. Для компаній та підприємців ми маємо інноваційні рішення, що дозволяють забезпечити ефективне фінансування комерційного транспорту.

КАР Інвест активно впроваджує сучасні методи аналізу вашої кредитоспроможності, що дає можливість максимально швидко обробити Вашу заявку і надати найбільш вигідний саме для Вас варіант фінансування. Крім того, процес перевірки платоспроможності та кредитної історії клієнта відбувається в максимально стислі терміни - ми не змусимо Вас мучитися в очікуванні покупки Вашого авто тижнями. Все буде готово протягом 1 дня!

На сьогодні КАР Інвест працює з клієнтами по всій Україні! Наш офіс розташований в місті Київ а наша онлайн-модель, дозволяє здійснювати всі процеси віддалено в будь-якій точці України! Вам немає ніякої необхідності відвідувати наш офіс, основні процеси здійснюються віддалено.

Швидкість і надійність - ось, що ми гарантуємо кожному клієнту КАР Інвест