Питання та відповіді

1Що таке автолізинг КАР ІНВЕСТ?
Фінансовий лізинг - доступний і простий спосіб придбання авто, аналог банківського автокредитування. Різниця полягає в юридичному оформленні - авто реєструється на Лізингову компанію на період дії Договору лізингу (періоду фінансування клієнта), а по закінченню терміну Договору лізингу, клієнт зобов'язаний прийняти авто у власність. Ми не передаємо авто в заставу будь-якого Банку, що дозволяє викупити свій авто достроково в будь-який момент після 12 місяців.
2Чим лізинг відрізняється від кредиту?
Клієнт платить тільки аванс і одноразову комісію. Всі інші початкові витрати (реєстрація, державні податки і збори, страхування) розподілені рівномірно на весь термін лізингу. Лізинг оформляється за схемою «єдиного вікна»: клієнт підписує тільки договір лізингу, реєстрацією і страхуванням займається КАР ІНВЕСТ.
3Які умови фінансування вживаних автомобілів?
Ви вносите перший платіж від 20% вартості обраного авто за Договором лізингу. Залишок платите щомісяця відповідно до графіка платежів договору протягом зручного для Вас терміну (від 1 до 5 років). Валюта фінансування - гривня (UAH), гривня з прив'язкою до курсу долара за даними НБУ.
4Можливе дострокове погашення?
Повне дострокове погашення можливо через 12 місяців після оформлення договору фінансового лізингу. Дана норма регулюється Законом України «Про фінансовий лізинг».
5Чи буде у мене можливість виїзду за кордон?
КАР ІНВЕСТ надає право на виїзд за кордон з максимальним терміном дії до 6 місяців (термін може продовжити). При перетині кордону при собі необхідно мати: лист-дозвіл на виїзд, техпаспорт, копію договору фінансового лізингу.

Знайшли свою відповідь?

надішліть своє питання і отримаєте відповідь протягом 15 хвилин